BEL TİPİ TURNİKELER

  1. Turnike Sistemleri
Üç kollu turnikeler en çok tercih edilen ve maliyeti en ucuz turnikelerdir. Tripod Turnikelerin üzerine parmak izi okuyucu ya da kart okuyucu kolay bir şekilde uygulanır. Yazılımdan raporlar çekilebilir.
ltt 313E Ekonomik Bel Tipi Turnike Sistemi

Turnike iç ve dış mekanlara uygun, her iki geçişi de kart okuyucu kontrollü olsa da giriş veya çıkışı son kullanıcı serbest geçebilir.

LTT 303 J Paralı Geçiş Turnike Sistemi

Daha ince kasası sayesinde kısıtlı alanlarda daha fazla sayıda turnikeden yararlanabilmeyi sağlamak için üretilmiştir.

LTT 303 AS Eğimli Kapak Turnike Sistemi

İnce kasası sayesinde kısıtlı alanlarda daha fazla sayıda turnikeden yararlanmasını sağlamak amacı ile üretilmiştir.

LTT 303 Double Tripod Turnike Sistemi

Tek gövdeye iki mekanizma yerleştirilmiştir. Üzerine proximity, manyetik veya biometrik okuyucular kolayca entegre edilebilmektedir.

LTT 303 Tripod Turnike Sistemi

Turnike iç ve dış mekanlara uygun olarak dizayn edilmiştir. Turnikelerden tek veya çift yönlü olarak geçiş yapabilir.

LTT 303 A Double Eğimli Kapak Turnike Sistemi

Tek gövdeye iki mekanizma yerleştirilmiştir. Açılı kapağı sayesinde üzerine proximity, manyetik veya biometrik okuyucular entegre edilebilir.

LTT 303 E Özel Tasarım Turnike Sistemi

Silindirik ayak tasarımı ve eğimli ayak üstleri ile bankalar, holdingler ve plazalar gibi dekorasyonun ön planda olduğu mekanlara değer katar.

LTT 303 J Paralı Geçiş Turnike Sistemi

Eğlence merkezleri, lunaparklar, otobüs-tren istasyonları, tuvaletler gibi jetonlu geçiş yapılması gereken yerlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

LTT 313 Double Tripod Turnike Sistemi

Turnike iç ve dış mekanlara uygun olarak dizayn edilmiştir, turnike ile tek veya çift yönlü geçiş yapabilir. Bu geçişler kontrollü veya serbest olabilir.

LTT 323 Tripod Turnike Sistemi

İç ve dış mekanlara uygun olarak dizayn edilmiştir. Tek veya çift yönlü geçiş yapabilir. Bu geçişler kontrollü veya serbest olabilir.

LTT 323 D Double Tripod Turnike Sistemi

İç ve dış mekanlara uygundur. Her iki geçişi de kart okuyucu kontrollü olsa bile belli zamanlarda giriş veya çıkışı son kullanıcı serbest bıraktırabilir.

400 E Bel Tipi Turnike Sistemi

Bacak içermeyen tasarımıyla duvar vb. yerlere montajlanan, orta derece güvenlik kontrolü amaçlanan her mekanda kullanılabilen tripod turnikedir.

500 E Bel Tipi Turnike Sistemi

Giriş seviyesi, tek bacaklı, orta derece güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan her türlü mekan için kullanılabilen tripod turnikedir.

602 Bel Tipi Turnike Sistemi

Özel gövde tasarımı sayesinde fark yaratan, tek bacaklı, orta derece güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan her türlü mekan için kullanılabilen tripod turnikedir.

700 E N1 Bel Tipi Turnike Sistemi

İki bacaklı, orta seviye güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan her türlü mekan için kullanılabilen klasik tasarımlı tripod turnikedir.

702 R N1 Bel Tipi Turnike Sistemi

İki bacaklı, orta derece güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan her türlü mekan için kullanılabilen tripod turnikedir.

FKR 777 Bel Tipi Turnike Sistemi

Akrilik, granit ve metalin birleştirilmesi ile; orta seviye güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan mekanlarda üst seviye tripod turnikedir.

T 250 Paslanmaz Üç Kollu Turnike Sistemi

Toplu taşıma alanları, üniversiteler, bankalar, iş merkezleri, eğlence parkları, müzeler, spor salonları vb. kalabalık alanlarda sorunsuz uygulama sağlanabilir.

T 345 Duvar Tipi Turnike Sistemi

T-345 ( Duvar Tipi Turnike ), geçiş noktalarını kontrol altına almak için dünya çapında kabul gören en temel turnike modelidir. Üç kollu turnike standart olarak 304 paslanmaz çelikten üretilir.

T 450 Double Turnike Sistemi

Toplu taşıma alanları, üniversiteler, bankalar, iş merkezleri, eğlence parkları, müzeler, spor salonları ve konser girişleri gibi kalabalık alanlarda dahi sorunsuz bir uygulama sağlanabilir.

TS 1000 Düşen Kollu Turnike Sistemi

304 paslanmaz çelikten üretilmiş, Tek Ayak Tripod Turnike (Düşen Kol), Acil durumlar için Düşen Kol tasarımı, Geçiş kontrol cihazlarıyla kolay entegrasyon sağlamaktadır.

TS 1200 Double Düşen Kollu Turnike Sistemi

304 paslanmaz çelikten üretilmiş, Parmak İzi Okuyucu, Kart Okuyucu, Yüz Tanıma Sistemi ve Kuru Kontak Alan Her Türlü Cihaz ile Çalışabilir sistemlerdir. Her Koldan Dakikada 25- 48 Kişi Geçebilir.

TS 2100 Düşen Kollu Turnike Sistemi

304 paslanmaz çelikten üretilmiş Otomatik Düşen Kollu Turnike Sistemidir. Parmak İzi Okuyucu, Kart Okuyucu, Yüz Tanıma Sistemi, Kuru Kontak Alan Her Türlü Cihaz ile Çalışabilir.