POWERGUARD SC-100100 X-RAY CİHAZI

  1. X-Ray Cihazları
POWERGUARD SC-100100 X-RAY CİHAZI

Büyük Boy Tünel ölçüsü Sayesinde çanta, Paket, Büyük Boy Valiz, Kargo, El çantası, çuval Vb. Eşyaları Kolaylıkla Görüntülemek Mümkündür. Ergonomik Dizaynı Sayesinde özellikle Geniş Alanlar İçin Mükemmel çözümdür. SC-100*100 Serisi X-ray Cihazı Kullanım Alanları Otel, Holding Binaları, Valilikler, Belediyeler, Diğer Kamu Kurum Ve Kuruluşların Merkez Binaları, Havalimanları ve Otobüs Terminalleri İle Tüm özel Ve Ticari İşletmeler.

Büyük Boy Tünel ölçüsü, Ekonomik çözüm, Net ve Temiz Görüntü, Görüntüyü İstenilen Formatta Aktarabilme, TIP (Kurgusal Görüntü Sistemi), Windows İşletim Sistemi, Siyah-Beyaz, Renkli Görüntü ve Organik – İnorganik ayırma özelliği, Değişken Kenar Belirginleştirme, Kontrast Seviyesi Ayarlayabilme, Real Time olarak çok fonksiyon tuşları ile görüntü yorumlayabilme, Gün Sonu Raporu Alabilme, Manuel ve Otomatik Resim Arşivleme, Türkçe Dil Desteği, 64x Görüntü Zoom özelliği, Tarih / Zaman Göstergesi, Tehlikeli Malzemeyi Algılayabilme, Işıklı ve Sesli İkaz Sistemi İle Operatörü Uyarabilme, Tehlikeli Malzemeyi çerçeve İçerisine Alma, Bagaj Sayma ve Bir önceki Bagaj Görüntüsünü Görebilme İmkanı.

Genel Özellikler
Tünel Boyutu: 1000mm × 1000mm
Konveyör Hızı: 0.22m / sn
Taşıyıcı yüksekliği: 338.5mm
Konveyör Max Yük: 200kg
X ışını Dozu: <1.8μSv
Rezülasyon: 38 AWG Garanti, 40 AWG tipik
Uzamsal Çözünürlük Düzeyi: dia1.3mm, Dikey: dia1.3mm
Penetrasyon: 35 mm çelik garantisi, tipik 37mm çelik
Penetrasyon çözünürlük: 30AWG garanti, 32AWG tipik
Film Güvenliği: Garanti ISO1600 (33DIN) Film
İzalasyon : Kurşun örme tünel perdeleri ve Kurşun Kaplama
X-ışını Radyasyon Kaçağı : (dış gövde kaynaktan 5 cm'lik bir mesafede), 0.5 mrem / saat
Teknik Prensibi: Dual-enerji X-ışını görüntüleme; L Şekilli Dizi,
X-ışını Sensör: L-şekilli Fotodiyot Array (multi-enerjik), 12 bit Deep
Monitör: Yüksek çözünürlüklü Renkli LCD Accord, 17 inç
Görüntü Ekranı: 1024 * 1280 piksel yüksek çözünürlüklü; Görüntü Gri Seviye: 65536
Görüntü Geliştirme: 1-64 kere genişleme süreklilik, Renkli / SB, negatif, yüksek / düşük penetrasyon, organik / inorganik Sıyırma, genel geliştirme ve sahte renk, vb
Görüntü hatırlama: Tüm önceki görüntülerin alımı.
Yüksek Yoğunluklu Bölge Alarmı: Olası gizlenmelere yönelik aşılmaz bölgeleri (tehditler ve kaçak mal gibi ) alarm ile vurgular.
Tehdit Görüntü Projeksiyon: Kurgusal takma, ama tehlike öğeleri gerçekçi görüntüler içine uyanıklık bakımı yanı sıra eğitim ve için, operasyon sırasında bagaj tarama Görüntü tanıma yeteneği değerlendirilmesi
Resim Arşivi: 100.000 görüntüye kadar otomatik olarak saklama, USB diske aktarılma, ve JPEG, BMP ve diğer genel formatlara dönüştürme

Opsiyonel Özellikler Parmak izi , Kullanıcı Tanımlı Kimlik Kartı veya Yüz-göz tanıma ile çalışma:

X-Ray cihazı kullanıcılarının parmak izleri veya yüz-göz tanıma ile çalıştırılmasını sağlar. Görevliler cihazı açmak istediklerinde veya mesai değişimlerinde parmak izlerini okutarak yada yüz veya gözlerini taratarak kendi oturumlarını açar ve çalışma süresince geçen tüm bagajların kontrol edilmesi işlemini kendi kullanıcı kimliği ile gerçekleştirir. Böylece yetkisiz kişilerin cihaza müdahale etmeleri ortadan kalkmış olur. Hangi görevlinin kaç saat cihaz başında çalıştığının kontrolü sağlanır.

Genel Özellikler
• TÜNEL ÖLÇÜSÜ : 1000 mm 1000 mm
• ANOT VOLTAJI : 160 Kv
• KONVEYÖR : 250 kg
• AĞIRLIK : 1005 kg
• PENETRASYON : 38 mm

ELİ GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU

Aşağıdaki formu doldurarak iletişim bilgilerinizi bize bırakabilir, almak istediğiniz hizmet ve ürünlerle ilgili ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

X-RAY CİHAZLARI

  1. Metal Arama Sistemleri